ENGLİSH

Your privacy is important to us. Respect your privacy regarding any information we may collect from you on our website, www.istanbulcats.com, and other sites we own and operate. Şengüler Turizm Ltd. Şti policy.

We only want your personal information when we really need it to provide you with a service. We collect it in fair and legal ways with your knowledge and permission. We will also tell you why we collect it and how it will be used.

We retain the information we collect only as long as necessary to provide you with the desired service. What data we store means that we protect it in a commercially acceptable way, as well as prevent unauthorized access, disclosure, copying, use or replacement, as well as loss and theft.

We do not share personally identifying information with public or third parties, unless required by law.

Our website may link to external sites that are not operated by us. Please note that we do not have control over the content and practices of these sites and cannot accept liability or liability for their own privacy policies.

You are free to refuse our request for your personal information, knowing that we cannot provide you with some of the services you want.

Your continued use of our website is deemed to have accepted our practices regarding privacy and personal information. If you have any questions about how we use user data and personal information, feel free to contact us.

This policy is effective from Jan 01, 2021.

TÜRKÇE

Gizliliğiniz bizim için önemlidir. Web sitemizden, www.istanbulcats.com adresinden ve sahip olduğumuz ve işlettiğimiz diğer sitelerden sizden toplayabileceğimiz herhangi bir bilgiyle ilgili gizliliğinize saygı duymak Şengüler Turizm Ltd. Şti politikasıdır.
Kişisel bilgilerinizi yalnızca size bir hizmet sunmak için gerçekten ihtiyaç duyduğumuzda isteriz. Sizin bilginiz ve izninizle adil ve yasal yollardan topluyoruz. Ayrıca, neden topladığımızı ve nasıl kullanılacağını da size bildiririz.

Topladığımız bilgileri yalnızca size istenen hizmeti sağlamak için gerekli olduğu sürece saklarız. Hangi verileri sakladığımız, ticari olarak kabul edilebilir bir şekilde koruyacağımız, yetkisiz erişim, ifşa etme, kopyalama, kullanma veya değiştirmenin yanı sıra kayıp ve hırsızlığı önlemek anlamına gelir.

Kişisel olarak tanımlayıcı bilgileri, yasalarca gerekli olmadıkça, halka açık veya üçüncü taraflarla paylaşmayız.

Web sitemiz bizim tarafımızdan işletilmeyen harici sitelere link verebilir. Lütfen bu sitelerin içeriği ve uygulamaları üzerinde kontrol sahibi olmadığımızı ve kendi gizlilik politikaları için sorumluluk veya yükümlülük kabul edemeyeceğimizi unutmayın.

İstediğiniz hizmetlerin bir kısmını size sağlayamayacağımızı bilerek kişisel bilgileriniz için isteğimizi reddetmekte özgürsünüz.

Web sitemizi kullanmaya devam etmeniz, gizlilik ve kişisel bilgilerle ilgili uygulamalarımızı kabul etmiş sayılır. Kullanıcı verilerini ve kişisel bilgileri nasıl kullandığımızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bu politika 01 Ocak 2021 tarihinden itibaren geçerlidir.